Alibaba.com 49 Arkadaşımıza Staj İmkanı

16 Mart 2018 tarihinde düzenlenen “Ticaretin Devleri Konferansı’na katılan Alibaba.com un Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi ve iş ortağı olan E Glober İş Geliştirme Direktörü Levent Sevsay, bu konferansta ÇAKÜ’lü öğrencilere staj imkânı sağlamak için bir proje üzerinde çalıştıklarını ve bunu mutlaka hayata geçirecekleri müjdesini vermişti.

E Glober İş Geliştirme Direktörü Levent Sevsay, belirlenen yol haritası üzerine 15 Mayıs 2018 tarihinde Alibaba.com Uzman Eğitmenlerden oluşan ekibi Çankırı Karatekin Üniversitesine yönlendirerek öğrencilere uygulamalı e-ticaret eğitimini Alibaba.com platformu üzerinden verilmesini sağladı.

Kariyer Yönlendirme Topluluğu Akademik Danışmanı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Selma Karabaş eğitimle ilgili verdiği bilgide “Topluluk olarak Mart ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz Ticaretin Devleri Konferansı’na katılan E Glober İş Geliştirme Direktörü Sayın Levent Sevsay ile yaptığımız görüşmelerde kendisi öğrencilerimize kendi eğitim platformları üzerinden uzaktan eğitimle eğitim verebileceklerini ve bu eğitime katılan öğrencilere verilecek eğitim sertifikaları ile Türkiye’nin önde gelen firmalarında staj yapma imkanı sağlayabileceklerini söylemişlerdi. Bugün E Glober Uzman Eğitim Yardımcısı Gözde Caymazer ve Profil Yönetimi Uzmanı Fatih Aşık tarafından bu eğitim gerçekleştirilerek 49 öğrencimize sertifikaları dağıtılmış olup öğrencilerimiz staj yapacakları firmalarla eşleştirilmiştir. Bu imkanı bize sağlayan firmalarımıza ve Sayın Levent Sevsay’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir