Seral Tekstile Teknik Gezi

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencileri Dr. Öğretim Üyesi Selma Karabaş nezaretinde Samsun ili Tekkeköy ilçesinde faaliyet gösteren Samsun SERAL Tekstil Fabrikasına teknik gezi faaliyetinde bulundular.

English Home, Taç, Linens, Polo, Özdilek, Yataş, Doğuş ve birçok ünlü marka için ev ve otel tekstili üretimi yapan SERAL Tekstil fabrikasında üretim, paketleme, pazarlama ve dağıtım aşama birimlerini gezen öğrencilere fabrika yetkilileri tarafından teknik bilgiler verildi.

Geziye ilişkin konuşan Dr. Öğretim Üyesi Selma Karabaş, Türkiye’nin önemli üçüncü nesil girişimci üniversitesinin Öğretim üyeleri ve öğrencileri olarak pratiği uygulamada görmek için düzenledikleri teknik gezilere devam ettiklerini belirterek, “ Biz her zaman derste anlattıklarımızın uygulamada ki karşılığını öğrencilerimize göstermek için bu gezileri sık, sık tekrarlıyoruz. Bunun öğrencilerimize realitede de büyük katkı sağladığını gözlemliyoruz. Yani öğrencilerimizi iş hayatına tam donanımlı ve yetişmiş olarak gönderiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu uygulama gezilerinde bizim önümüzü açan ve desteğini esirgemeyen Sayın rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı başta olmak üzere üniversitemizin yönetici ve ilgili birimlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir